تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر


تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر (Maxeeder digital receiver) بصورت کاملا تخصصی صورت می گیرد. شما دارندگان گیرنده دیجیتال مکسید برای تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر خود می توانید با شماره ذیل تماس بگیرید یا نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه گارانتی اقدام نمایید تا کارشناسان گارانتی در اسرع وقت نسبت به تماس و دریافت گیرنده دیجیتال شما کاربر عزیز اقدام بکنند.

 

شماره تماس واحد تعمیرات گیرنده دیجیتال مکسیدر : 02172036

ثبت درخواست تعمیر

تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر

 

گیرنده دیجیتال چیست؟

گیرنده دیجیتال دستگاهی است که وظیفه دریافت سیگنالهای صوت و تصویر دیجیتالی ارسال شده از سازمان صدا و سیما و تبدیل آنها به صدا جهت نمایش برروی تلویزیون خانگی را بر عهده دارد. به دلیل استفاده این دستگاه ها در اغلب منازل و فراوانی آنها، خرابی آنها نیز بسیار زیاد است. که البته در بسیاری از موارد قابل تعمیر هستند.

تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر شامل چه خدماتی می شود!

گیرنده دیجیتال مکسیدر یک محصول پرفروش و محبوب در بین ایرانیان می باشد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات گیرنده دیجیتال مکسیدر در ایران و مخصوصا تهران توانسته است با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متعهد نسبت به تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر اقدام بکند. هنگامیکه گیرنده دیجیتال مکسیدر پذیرش و به واحد تعمیرات گارانتی ارسال می شود، کلیه ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری گیرنده دیجیتال رفع خواهد شد.(البته در صورتیکه این ایرادات قابل رفع باشند).

 

ضمانت تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر چند ماه است!

در صورتیکه تعمیر گیرنده دیجیتال خود را به گارانتی بسپارید، اولا در اسرع وقت و با کمترین هزینه گیرنده خود را تعمیر کرده اید. همچنین تعمیری که برای شما انجام شده است برای مدت یکماه ضمانت دارد. به این صورت که بعد از تحویل کالای تعمیری، در صورتیکه همان قطعه تعمیری یا تعویضی مجددا معیوب گردد، این قطعه برای مدت یکماه ضمانت دارد و گارانتی بصورت رایگان قطعه قبلی را تعویض و تعمیر می کند.

 

واحد تخصصی تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر

وب سایت گارانتی با داشتن کادری مجرب در زمینه تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر بصورت کاملا تخصصی خدمات تعمیر گیرنده دیجیتال را صورت می دهد. برای همین مشکلات متداول گیرنده دیجیتال مکسیدر در زیر آورده شده است تا در صورت لزوم نیازی نباشد که شما کاربران عزیز به تعمیرگاه گیرنده دیجیتال مکسیدر مراجعه حضوری داشته باشید.

نکات مهم در تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر

گارانتی با گرد آوری نکات مهم در زمینه تعمیر گیرنده دیجیتال یک دایره المعارف در این زمینه گرد آوری کند که به شما راهکارهای مهمی در زمینه تعمیر گیرنده دیجیتال یاد بدهد. با کلیک روی تعمیر گیرنده دیجیتال شما می توانید برخی از این نکات مهم را مطالعه بکنید.

 

روشن نشدن گیرنده دیجیتال مکسیدر

از علت روشن نشدن گیرنده دیجیتال مکسیدر می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

چرا دستگاه گیرنده دیجیتال( یا ماهواره) هنگ میکند؟

علل مختلفی وجود دارد که باعث هنگ کردن دستگاه گیرنده دیجیتال( یا ماهواره) می شوند. که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1399/2/23

آخرین تغییرات :1399/2/25


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   26   پایین ترین امتیاز   0.00   امتیاز متوسط   3.8   بالاترین امتیاز   5.00