تماس : 02172036000
مطالب | فروشگاه | سبد خرید | ثبت نام / ورود

تعمیر پلوپز تفال


تعمیر پلوپز تفال بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات لوازم خانگی تفال (Tefal) انجام می گیرد. گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات محصولات تفال آماده تعمیرات تخصص پلوپز تفال شما می باشد. فقط کافی است با گارانتی تماس بگیرید.

 

تلفن تماس واحد تعمیرات پلوپز تفال :02172036

ثبت درخواست تعمیر

 

تعمیر پلوپز تفال

تفال به عنوان تولید کننده لوازم خانگی در ایران جایگاه مناسبی پیدا کرده است. همین امر باعث شده است اعتماد خانه داران به این برند معتبر بیشتر شده و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته است. اما بخاطر افزایش چشمگیر خرید محصولات تفال نیاز به تعمیرکاران این برند نیز افزایش پیدا کرده است. لذا در این خصوص گارانتی برای تعمیر پلوپز تفال تیم مخصوص خود را دارد.

نحوه تعمیرات پلوپز تفال

پلوپز تفال یکی از محصولات خانگی می باشد که بایستی بصورت کاملا تخصصی در واحد تعمیرات تفال گارانتی مورد بازبینی و یا تعمیر قرار بگیرد. با توجه به مدلهای مختلف این برند، و موجود نبودن موقتی قطعات این دستگاه لازم است ممکن است تعمیر این دستگاه مدتی کوتاهی (بین 3 تا 7 روز) طول بکشد. شما می توانید با تماس با شماره های شرکت یا ثبت در خواست خود نسبت به تعمیر پلوپز خود اقدام کنید.

گارانتی واحد تعمیر پلوپز تفال

گارانتی به عنوان نمایندگی تعمیرات پلوپز تفال با استفاده از تجهیزات به روز تعمیرات این محصول همواره سعی داشته است که بصورت دقیق و بسیار منظم نسبت به تعمیر این لوازم خانه اقدام بکند. برای اینکه بتوانیم به این مهم دست پیدا بکنیم همواره تعمیرکاران لوازم خانگی تفال در مجموعه گارانتی در دوره های مربوطه که در این زمینه برگزار می گردد شرکت کرده و علوم خود را به روز نگه می دارند.

 

 

تعرفه تعمیر پلوپز چقدر است

تعرفه تعمیر پلوپز بستگی به برند و نوع قطعات مصرفی دارد. اما بصورت کلی هزینه ها به شرح ذیل است:

چرا تعمیر پلو پز خود را به گارانتی بسپارم؟

بعد از ثبت سفارش در وب اپ، سایت و یا اپلیکیشن گارانتی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هزینه و قیمت خدمات را به شما اعلام خواهند کرد. همچنین در صورت نیاز پلوپز به تعویض قطعه، از قطعات با بهترین کیفیت استفاده خواهیم کرد. پلوپزها بعد از تعمیر تست شده و پس از حصول اطمینان خاطر از سالم بودن دستگاه  به شما تحویل داده می‌شود. اگر به اینترنت و اپلیکیشن دسترسی ندارید با شماره 02172036 برای ثبت سفارش تماس بگیرید. گارانتی تعمیرکار متخصص  و متعهد را جهت تعمیر دستگاه شما استفاده خواهد کرد.

نویسنده :

تاریخ انتشار : 1398/10/1

آخرین تغییرات :1399/3/4


به این مقاله امتیاز بدهید :
تعداد امتیاز دهندگان   3   پایین ترین امتیاز   2.50   امتیاز متوسط   4.2   بالاترین امتیاز   5.00